×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱ آذر - ۱۳۹۸  
true
true
اولین مجمع عمومی اتحادیه موسسات و تشکل ها برگزار می شود

منصور آقامحمدی قائم مقام اتحادیه مؤسسات و تشکلهای قرآنی کشور در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن برپایی مجمع عمومی این اتحادیه گفت: اولین مجمع عمومی و نشست تخصصی بررسی راه‌های ارتقا فعالیت‌های قرآنی، از طریق نهادهای مردمی به مدت دو روز برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این مجمع روز چهارشنبه ۲۹ خردادماه به مدت دو روز با بررسی بیانیه گام دوم و راهبردهای آن در طی فعالیت‌های قرآنی انجام خواهد شد.

آقا محمدی ادامه داد: این مراسم با حضور حدود ۳۰۰ نماینده مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت سراسر کشور از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه در جوار حرم مطهر حضرت امام خمینی رحمه الله علیه، برگزار خواهد شد.

قائم مقام اتحادیه مؤسسات و تشکلهای قرآنی کشور در خصوص دستور جلسه این مجمع گفت: تجدید میثاق با آرمانهای انقلاب و امام در جوار حرم مطهر (ره) از برنامه‌های این مجمع خواهد بود همچنین گزارش رحیم قربانی مدیر عامل اتحادیه از روند برپایی برنامه‌ها و گزارش مالی بازرسان و بررسی آخرین تغییرات اساسنامه جزو دستور جلسه این مجمع خواهد بود.

وی در پایان گفت: در حاشیه برگزاری این مجمع نیز نشست تخصصی بررسی راه‌های ارتقا فعالیت‌های قرآنی با حضور مدیران قرآنی مؤسسات مردم نهاد برگزار خواهد شد.

منبع این مطلب

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true