×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۰ آبان - ۱۳۹۸  
true
true
جنبش بحرینی: ما هرگز به فلسطین خیانت نمی‌کنیم؛ تحرکات مشکوک آل خلیفه

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، "عبدالغنی الخنجر" نماینده جنبش "حق" بحرین در خارج در گفت‌وگو با شبکه خبری المنار اظهار داشت: امروز رژیم آل خلیفه تحرکات مشکوکی انجام می‌دهد و همراه با دولت آمریکا که از صهیونیست‌ها جانبداری می‌کند از برگزاری کنفرانسی در منامه به عنوان اولین بخش معامله قرن خبر داده است.

وی افزود: این اقدام دیگر هیچ شکی باقی نمی گذارد که رژیم آل خلیفه در جنایت عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی و خیانت به فلسطین نقش دارد.

الخنجر در ادامه گفت: اقدام رژیم آل خلیفه شکاف بین این رژیم و ملت بحرین را که هر سال روز جهانی قدس را برای اعلام همبستگی با ملت فلسطین گرامی می دارند ثابت می کند.

وی گفت: مواضع فلسطینیان در مخالفت با برگزاری این کنفرانس یا مشارکت در آن مواضع درخشانی است که باید همه نیروهای شرافتمند و همه ملت‌هایی که حامی ملت فلسطین هستند از این مواضع حمایت کنند.

نماینده جنبش حق در خارج گفت که ملت بحرین و نیروهای بیدار و زنده بحرین هرگز به الأقصی خیانت نمی‌کند و بر سر حقوق ملت فلسطین با کسی سازش نمی‌کند.

وی افزود: رژیم‌های دیکتاتوری مزدور در منطقه از خیانت به فلسطین چیزی به جز ننگ عایدشان نخواهد شد.

واکنش حماس به رونمایی از بخش اول "معامله قرن" در بحرینالوفاق: آل‌خلیفه مشروعیت میزبانی «معامله قرن» را ندارد

آمریکا و بحرین چند روز قبل در بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند که منامه پایتخت بحرین طی روزهای سوم و چهارم مرداد میزبان نشستی با هدف جذب سرمایه‌گذار برای سرمایه‌ گذاری در مناطق فلسطین خواهد بود.

طبق این بیانیه، رؤسای دولت‌ها و نمایندگانی بلندپایه از جامعه جهانی در این کنفرانس شرکت خواهند کرد.

آمریکا و بحرین در بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند که منامه پایتخت بحرین طی روزهای سوم و چهارم مرداد میزبان نشستی با هدف جذب سرمایه‌گذار برای سرمایه‌ گذاری در مناطق فلسطین خواهد بود.

طبق این بیانیه، رؤسای دولت‌ها و نمایندگانی بلندپایه از جامعه جهانی در این کنفرانس شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام/

منبع این مطلب

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true