×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱ بهمن - ۱۳۹۸  
true
true
سیب زمینی ۱۰۰۰ تومان ارزان شد + جدول قیمت میوه

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، در لیست کشف قیمت عمده فروشی انواع محصولات کشاورزی در میدان مرکزی آمده که قیمت کف سیب زمینی ۴ هزار تومان و سقف قیمت آن ۵ هزار تومان و نرخ هر کیلوگرم سیب زمینی ممتاز ۶ هزار تومان است.

قیمت پیاز اما در مقایسه با گذشته کاهش قیمت چشمگیری دارد به طوری که هر کیلوگرم پیاز زرد هزار تا ۲ هزار و ۵۰۰ تومان و پیاز شیری هزار و ۵۰۰ تا ۲ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می رسد درحالی که قیمت پیاز در ماه های گذشته تا هر کیلوکرم ۱۵ هزار تومان در سطح خرده فروشی افزایش یافته بود.

«کشاورزی» ناجی اقتصاد| افزایش ۴ برابری قیمت میوه از باغ تا مغازه/دلالان سرسفره کشاورزان

قیمت هرکیلوکرم کاهو رسمی هزار تا ۲ هزار و ۵۰۰ تومان و کاهو پیچ ۲ هزار تومان تا ۴ هزار و ۵۰۰ تومان، غوره آبگیری ۲ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۳ هزار و ۵۰۰ تومان، هویج ۲ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۴ هزار و ۵۰۰ تومان، سبزی جور هزار و ۵۰۰ تومان تا ۲ هزار و ۵۰۰ تومان است.

در میان میوه ها اما قیمت عمده فروشی هر کیلوگرم انگور عسگری تازه به بازار آمده ۵ تا ۱۰ هزار تومان، انگور یاقوتی ۳ تا ۸ هزار تومان، آلبالو رسمی ۶ تا ۹ هزار تومان،آلو قطره طلا ۴ تا ۸ هزار تومان، خیار رسمی هزار و ۵۰۰ تا ۴ هزار تومان، زرد آلو ۵ تا ۱۴ هزار تومان، هلو ۴ تا ۱۲ هزار تومان و سیب گلاب ۶ تا ۱۴ هزار تومان است.

قیمت عمده فروشی هر کیلوگرم هندوانه ۶۰۰ تا هزار و ۵۰۰ تومان،طالبی هزار تا ۲ هزار و ۷۰۰ تومان، ملون ۲ تا ۴ هزار تومان و خبرزه هزار و ۵۰۰ تا ۳ هزار و ۵۰۰ تومان است.

انتهای پیام/

منبع این مطلب

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true