×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱ بهمن - ۱۳۹۸  
true
true
عباس جدیدی: دبیر از قهرمانان شناسنامه‌دار کشتی ایران است

به گزارش ایسنا، عباس جدیدی در مراسم معارفه رییس فدراسیون کشتی با درخواست علیرضا دبیر برای حاضرین دقایقی را صحبت کرد. جدیدی با تبریک به جامعه پرافتخار کشتی برای انتخاب علیرضا دبیر به عنوان رییس فدراسیون کشتی گفت: امیدوارم دبیر که یکی از قهرمانان شناسنامه دار ورزش و کشتی ما است در مسئولیت جدید خود موفق باشد.

وی افزود:خط قرمز همه ما شهدایمان هستند و بیاد داریم که در جنگ حتی سیم خاردار هم به ما نمی دادند و دنیا ارتش عراق را با ۹ سپاه زرهی تا بن دندان مسلح تجهیز کردند اما چیزی که باعث شد به هدفشان نرسند اتحاد و همدلی مردم ایران بود. در زمان جنگ چیزی به نام اصلاح طلب و اصولگرا معنا نداشت و همه یکصدا از مملکت دفاع کردند.الگوی اول ما باید شهدا باشند چرا که عزت و عظمت فعلی حاصل جانفشانی آن هاست.

جدیدی با اشاره به وضعیت کشتی گفت: موانع بزرگتر از این را هم از سر راه برداشته ایم و الگویمان در این راه باید شهدا باشند .باید با یکدلی و وحدت راهمان را طی کنیم تا شاهد موفقیت در رقابت های جهانی و المپیک باشیم.

وی در پایان گفت: دبیر از قهرمانان خوب و فعال واز مدیران زحمتکش است که امیدوارم در مسئولیت جدید موفق باشد و با همدلی و اتحاد کشتی ایران را به جایگاه خود برساند.

انتهای پیام

منبع این مطلب

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true